TİMEKS LTD. ŞTİ.

TİMEKS 2002'den beri, günlük yaşamda ve endüstriyel otomasyon alanında yer alan bilişim teknolojilerinin gitgide artan öneminin bilincinde olarak, dünyada kullanılan en etkin ve en kaliteli donanım ürünlerini en uygun fiyatlarla Türkiye pazarıyla buluşturmaktadır.


Ürün yelpazesi içinde termal yazıcılar, dokunmatik pa​neller, endüstriyel klavyeler, monitörler, barkod okuyucular, kart okuyucular, kart vericiler, bozuk ve kağıt para alıcı/verici mekanizmalar bulunan Timeks, bu ürünleri en güvenilir kaynaklardan temin ederek, farklı sektörlere en kısa sürede ve en iyi hizmet anlayışıyla sunmayı hedeflemektedir.

    Neler yapıyoruz?

  • Dokunmatik Paneller
  • Dokunmatikli Monitörler
  • Endüstriyel Klavyeler
  • Kart Okuyucular
  • Kart Vericiler
  • Para Üniteleri
  • Yazıcılar

Timeks dünyanın önde gelen firmalarının ürünlerini temin etmektedir. Firmamız, termal yazıcılar ve barkod okuyucular alanında çok çeşitli çözümler sunmakta ve bu alanda dünyada çok önemli bir marka olan ve geniş bir ürün yelpazesi sunan İtalyan CUSTOM firmasının 2002’den beri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.


Endüstriyel klavyeleri de ürün yelpazesinde bulunduran Timeks, 2007 yılında Alman PRINTEC DS firmasının "Resmi Türkiye Distribütörlüğü"nü almıştır. Bu kapsamda medikal, askeri, bankacılık sektörlerinin yanısıra diğer endüstri sektörlerinde de kullanılan çeşitli klavye modellerini müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.
Timeks özellikle son yıllarda kullanım alanı çok genişleyen dokunmatik ekranlar konusunda da geniş uzmanlık kazanmış, müşterilerine IR, PCT, rezistif, SAW gibi farklı teknolojilerle üretilen ve 12-99 inch arası çok kapsamlı boyutlarda dokunmatik ekranı sağlayabilir hale gelmiştir. 2013 yılında dünyaca ünlü İngiliz ZYTRONIC firmasıyla yaptığı “Tek Yetkili Türkiye Distribütörlüğü” anlaşması sayesinde, özellikle son yıllarda büyük ilgi gören ve hemen her uygulamada aranır hale gelen PCT (Projective Capacitive Technology) tipi dokunmatik ekranları Türk kullanıcılarıyla tanıştırmıştır.
Timeks olarak fark yaratan misyonumuz:
Geniş ürün yelpazemize ait stokların yeterli ve müşterilerimizin taleplerine karşılık verebilecek durumda olması, müşterilerimize uygun fiyatlı çözümler sunmak, mevzuat ve iş süreçlerinde uzman bir kadro ile müşterimize dokunmak, müşterimizin ihtiyacını tespit edip, o doğrultuda ürün danışmanlığı sağlamak ve satış sonrasında yetkin teknik destek hizmeti vermektir
Bu temel prensipler kapsamında vizyonumuz iş yaşamının ve günlük yaşamın geliştirilmesine katkıda bulunurken, ürünlerimizle ilgili her kesimdeki kullanıcıların, ihtiyaç hissettikleri anda bizi yanlarında hissetmeleri ve akıllarına öncelikle Timeks’i getirmeleridir.

İletişim Bilgilerimiz